Jdi na obsah Jdi na menu
 


Madness Interactive

8. 10. 2006

CHEATY

Zadávaj nasledujúce kódy:

hop - štvornásobné skoky
gump - rýchlejší beh
apollo - všetci nepriatelia majú výbušniny
armstrong - väčšia výdrž
arnold - silnejšie údery
newyorkminute - neobmedzený bullet time
minnie - mini gun s neobmedzenou muníciou
flcl - neobmedzená munícia
guide - všetky zbrane budú mať laserové navádzanie
willis - neporaziteľnosť

 

O HRE

Do správné bojové nálady vás dostanou tři klípky na http://www.madnesscombat.com/toons/. Pak se stačí jen pohodlně usadit, a pustit tuhle geniální gamesku. Vychutnejte si při kratičké reklamičce na web autora muziku a radši ji hned nahraďte tou vaší oblíbenou. Hudba je to sice atmosférická, ale jedna melodie pořád do kola leze občas na nervy i zavilým technařům. Tak a to už jsme v šedivém menu. Vykukuje tu na nás spousta položek a my stěží hádáme, co je co. Nu nezoufejte, otevřete láhev vína (only for 18+) a jedeme dál.

 

Dopili jste už první sklenku? Ok. Začněme tradičně tutorialem. Čeká vás klasické seznámení s ovládáním, prostě nic moc extra. Rozhodně vás, životní optimisty, nepřipraví na tu řež, co bude následovat. Člověk si prostě řekne: „Teď už to umím ovládat! Jdu na to!“ a odvážně zmáčkne „New Game“ a přeskočí intro. Pak bude tak patnáct vteřin „něco“ zkoušet a zemře krvavou a násilnou cestou. Proto doporučuji si předtím zatrénovat v „Experiments“. Tam si vyzkoušíte všechny zbraně, boj proti libovolnému počtu soupeřů a vůbec tak vše, co budete v kampani potřebovat. Takže teď nějaké ty chipsy na posilněnou a jedeme dál. Na začátku kampaně se dozvíte, že pro vás už žádný koláček nezbyl!! To naštve, co?!! A jde se do ulic zabít všechny ty parchanty, co za to můžou!!! Neopomeňte si potom zkusit položku „Challanges“. Dostanete se tak jak do světa Matrixu, tak i do filmu Živý, mrtvý. Zabíjení Smithů či zombií není ještě tak dokonalé jako třeba vrh nožem či pokus o přežití v laserové komnatě. V „Options“ naleznete krom klasických věcí i možnost změnit vzhled vašeho hrdiny apod.

 

Celkově se mi tahle hra velmi zamlouvá. Zvlášť doporučuji právě „Challenges.“ Ať žije svět šedi! Rudá krev nechť kane z našich nepřátel! A na to se napijem :)))!!

Zdroj: www.freehry.cz

Download :

Play Online

Download

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cheat

(nanOOk, 27. 6. 2008 12:30)

prisel jsom na iny cheat - chuck = No dice.

muzika

(Zoroo, 10. 3. 2008 14:18)

hra neponuka nahravanie alebo menenie hudby. Akurat ju mozes stlmit. Mozno by sa dalo zmenit hudbu cez Flash ale to ja neviem ako...

muzika

(Sawyer, 9. 3. 2008 14:55)

muze se tam dat vlastni musika ? jak pls